List do Rodziców

DRODZY RODZICE!

Przed nami kolejny tydzień zmagań w domach, daleko od naszej Fabryki…  Przez miniony weekend miałam przyjemność, przy okazji podawania haseł do zdjęć, z wieloma z Was porozmawiać, zapytać co słychać, ale tez wymienić się spostrzeżeniami odnośnie naszej = Waszej zdalnej pracy. Bardzo się cieszę z tego czasu.

Wszyscy wychowawcy pozostają w kontakcie ze swoimi Wychowankami i Państwem za pośrednictwem maili, fb i strony internetowej. Na poczty elektroniczne będą przychodzić materiały do pracy z dziećmi, które umieszczane są również na stronie internetowej w zakładkach poszczególnych grup. Dodatkowe karty pracy będą pojawiać się z języka angielskiego. Jeśli chodzi o Zerówki to Pan Czarek wysyłać będzie karty pracy jednakowe dla wszystkich trzech grup, dodatkowo umożliwimy też w tym tygodniu chętnym  Rodzicom odbiór z przedszkola podręczników dzieci (szczegóły podam jutro).

Pamiętajcie proszę, że do dyspozycji mamy psychologa, pedagoga oraz logopedę. Piszcie, dzwońcie kochani wypracujmy również metody współpracy z tymi specjalistami! Proszę o zgłaszanie wszelkich uwag i treści, które budzą Państwa wątpliwości za pośrednictwem wiadomości do wychowawców. Jeśli sytuacja wymaga mojego zaangażowania – jestem do Państwa dyspozycji! Zachęcamy wszystkich do systematycznej pracy, zachowujmy jednak umiar w dawkowaniu nowych kęsów wiedzy! Róbmy wszystko, aby zachowywać równowagę dla siebie i dzieci!

A zatem bierzemy się do pracy! Ściskam każdego przedszkolaka mooooooocno, Państwu życzę pogody ducha i wytrwałości. Całuje Najlepszy Zespół Pod Słońcem (Dzieciaczki, Rodziców i Pracowników Przedszkola).

Dbajcie o siebie.

Wasza pani dyrektor